Spotkania dla rodziców z trudnościami wychowawczymi

Nie radzisz sobie ze swoimi dziećmi?

Nie masz już pomysłu jak postępować?

Czujesz że jesteś sam/sama w tym wszystkim?

Chcesz podzielić się codziennymi zmaganiami z kimś, kto będzie potrafił wysłuchać bez oceniania i dobrych rad?

Potrzebujesz wzmocnić się dzięki spotkaniu osób będących w podobnej sytuacji?

Zapraszamy wszystkich, którzy doświadczają KŁOPOTÓW rodzicielskich i szukają WSPARCIA.

TO MIEJSCE I CZAS SĄ DLA CIEBIE! ZASŁUGUJESZ NA TO!

Start: 9 stycznia 2019

(wydarzenie na FACEBOOKU)

Zapraszamy także CIEBIE:

+ jeśli każdy w Twoim domu ma INNE NAZWISKO;

+ gdy podział opieki nad dziećmi z drugim rodzicem/byłym partnerem nie funkcjonuje;

+ gdy przeżywasz TRUDNE emocje związane z relacją z byłym partnerem i jego rodziną;

+ gdy przeżywasz trudne emocje związane z ROZSTANIAMI, kiedy dziecko jest u drugiego rodzica;

+ jeśli wiele razy usłyszałeś/usłyszałaś już: „nie jesteś moją matką/ojcem”;

Cykl: w czasie 10 spotkań w środy od 18 do 21 w bezpiecznej atmosferze pod opieką trenera będzie można poznać doświadczenia innych, podzielić się własnymi przeżyciami, zaczerpnąć sił.

Zasady spotkań:

+ od 6 do 10 osób. Grupa zamknięta - nie można się dopisywać po uformowaniu grupy;
+ cena: 750 zł / osoba. Promocyjna cena 650 zł / osoba do 15 listopada.

Start: 9 stycznia 2019

Zapisy już teraz pod telefonem: 786 100 001 (przyjęcie po wcześniejszej konsultacji z prowadzącym).

Prowadzący:
MARCIN GRUDZIEŃ – jestem tatą dwóch córek – 17 lat i 3 lata. Z wykształcenia jestem socjologiem, uczestniczę w programie interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich z zakresu psychologii i socjologii w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jako trener realizuję projekty szkoleniowe dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców - przede wszystkim z obszaru mądrego korzystania z Internetu. Ukończyłem szkołę trenerów prowadzenia grup wsparcia dla rodziców w Fundacji Sto Pociech w Warszawie. Studiowałem w Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia. Przygotowuję się do stażu pracy terapeutycznej z parami i rodzinami w Zespole Terapii Rodzin Grupy Synapsis. Od ponad 10 lat w rodzinie patchworkowej.